search
top

Big Farm opis, recenzja gry

Recenzja, opis i opinie do gry Big Farm.

W internecie jest klika gier typu farma gdzie możemy zacząć swoją przygodę w farmerskim świecie. W serwisie gra farma została już opisana gra Wiejskie Życie teraz czas przyszedł na jej największego konkurenta czyli Big Farm. Firmą zajmującą się produkcją gry Big Farm jest Goodgame z niemiec. Gra została w całości przetłumaczona na j. polski więc by zacząć przygodę wystarczy posiadać przeglądarkę internetową i połączenie z siecią.

gra farma big farm

gra farma big farm opis

Graj w Big Farm tutaj…

Rejestracja Na Big Farm i co dalej?

Po przejściu, krótkiego procesu rejestracji w grze na naszą uwagę zasługuje bardzo ładnie narysowana animowana grafika 3d. Twórcy gry Big Farm położyli duży nacisk na prostotę w nawigowaniu po różnego rodzaju opcjach w grze dzięki czemu nie musimy tracić czasu na czytania obszernego samouczka. Wszystko odbywa się intuicyjnie, i nawet początkujący gracz nie powinien mieć problemów z rozpoczęciem zabawy.

W początkowym stadium gry jesteśmy słabo rozwinięci. Posiadamy jedynie podstawowe budynki. By rozwinąć naszą farmę będzie nas czekać dużo pracy, jednak co najważniejsze bardzo przyjemnej pracy. W pierwszych dniach w grze uda nam się z pewnością postawić już kilka ciekawych budynków takich jak młyn, kurnik, magazyn i dodatkowe połacie pola. Na rozwój swojej farmy musimy zapracować własną pracą. Będzie trzeba obsiać pole, zebrać pierwsze zbiory a nadwyżkę sprzedać lub zamienić ją na inne produkty. Zarobione w ten sposób pieniądze będziemy mogli przeznaczyć na zakup nowego sprzętu, zwierząt, roślin oraz dodatkowych połaci pola. Na początku z pewnością przyda się młyn, którego będziemy często odwiedzać by pozyskać mąkę na chleb lub paszę. Jak widać w ten sposób tworzy się szereg powiązań, które bardzo wciągają w rozgrywkę. Co ważne w grze wszystko się może przydać. Starano się bardzo urealnić rozgrywkę na farmie. Np. nawóz będziemy mogli wyrzucić na pole, a w ten sposób pozyskany nawóz przyczyni się do wzrostu roślin.

Big Farma, logowanie

Logowanie w grze: Big Farma

Big Farma to biznes i ekonomia…

Big Farm tak jak i Wiejskie Życie to przykład bardzo udanych produkcji z serii gier strategiczno-ekonomicznych. By biznes dobrze się kręcił trzeba będzie dobrze zaplanować produkcję na farmie. Jakie warzywa i owoce produkować, co potem będziemy chcieli z nich uzyskać i co sprzedawać tak by zarabiać pieniądze. Rozgrywka jest bardzo wciągająca. W trakcie jak zdobywamy kolejne levele i zdobywamy doświadczenie w grze uzyskujemy dostęp na farmie do nowych budynków i roślin oraz maszyn. W ten sposób możemy się ciągle rozwijać a nasza farma zaczyna rozrastać się do coraz większych rozmiarów. Pamiętajcie przy tym by mieć dużo znajomych. Kooperacja z innymi farmerami bardzo się przyda na dalszym etapie gry. Wiadomo, że dobry sąsiad to połowa sukcesu. Więc starajmy się mieć jak najwięcej zaprzyjaźnionych farmerów.

Big Farma przykładowa farma

Big Farma: Rozwój na Farmie

Podsumowanie recenzji gry Big Farm.

W podsumowaniu serwis GraFarma.PL chce z czystym sumieniem polecić grę Big Farm wszystkim, którzy lubią gry tego typu. Jest to bardzo dobrze zrobiona gra farmerska o bardzo ładnie wyglądającej grafice. W grze ciągle pojawiają się nowe misje i aktualizacje dzięki czemu grając przez długi czas nie możemy narzekać na nudę. Jeśli chodzi o opcję płatności to oczywiście jak we wszystkich grach tego typu tak i w Big Farm jest możliwość zakupienia udoskonaleń. Jednak na szczęście nie są one aż tak znaczące by zyskać przewagę nad innymi graczami. Najważniejsze i tak będą nasze umiejętności oraz czas jaki poświęcimy na grę. Dodatkowo w zamian za codzienne logowanie otrzymujemy bonusy i ciekawe nagrody, które możemy potem wydać w czasie rozgrywki.

Zapraszamy wszystkich do zabawy na stronie GraFarma.PL, znajdziecie  u nas oprócz poradnika i samej gry, również newsy i informacje z gry, które możecie komentować. Życzymy wszystkim miłej gry: Zespół GraFarma.PL

top