search
top

Nowe Maszyny Rolnicze w Big Farma

W grze Big Farma 25 Września została wprowadzona nowa aktualizacja odnośnie maszyn rolniczych. Pojawił się nowy parking, który pozwoli na umieszczenie większej liczby maszyn rolniczych. Poza tym pojawiły się 4 nowe maszyny farmerskie, które będą mogły zostać aktywowane w celu pozyskania określonego dobra lub bonusu.

Do dyspozycji będziemy mieli 4 opcje aby aktywować każdą z maszyn. Trzy z nich to certyfikaty z narzędziami. Inna opcja to za pomocą złota. Do produkcji nowej maszyny będą wykorzystywane standardowa dobra.

Wszystkie maszyny można udoskonalić do max. 7 poziomu. Każda aktywacja bonusu w grze uruchomi czas oczekiwania dla innych maszyn.

Poniżej nazwy maszyn oraz ich efekt użycia:

 • Nazwa: Siłacz
  Efekt: Produkcja w Oborze, Kurniku i Chlewie na Farmie Głównej zostaje zwiększona o określony procent (w oparciu o dany poziom maszyny) na jedną godzinę.
  Czas oczekiwania (do ponownego użycia): 60 godzin (poziom 1) do 3 godzin (poziom 7)
 • Nazwa: Specjalna Prasa (dostępna od poziomu 30)
  Efekt: Produkuje humus szklarniowy , pozwalający na zwiększenie plonów w Szklarni (dla każdej rośliny wymagana będzie inna liczba szklarnianego humusu).
  Czas oczekiwania: 48 godzin (poziom 1) do 3 godzin (poziom 7)
 • Nazwa: Rolniczy Ekspres (dostępny od poziomu 31)
  Efekt: Zwiększona produkcja następnych wypieków z Piekarni zostanie powiększona o określoną dodatkową ich liczbę (w oparciu o poziom Rolniczego Ekspresu)
  Czas oczekiwania: 36 godzin (poziom 1) do 4 godzin (poziom 7)
 • Nazwa: Humus Pro
  Efekt: Łączy normalny humus wraz z certyfikatami lub narzędziami i zmienia go w humus premium.
  Czas oczekiwania: 48 godzin (poziom 1) do 2 godzin (poziom 7)

Comments are closed.

top